פרסום

ספרי לימוד

כיתה 5 6 כיתת 7 כיתת ה -8 הכיתה האוטומטי Cad


"... ספרי הלימוד לנושא טכני וחינוך IT מודפס בצבע מלא על פורמט A4. תוכן לעקוב אחר כל האזורים נושאיות שנקבעו על ידי התכנית החדשה. מה הופך את הספרים הללו להתבלט במבט הראשון הוא העובדה שיש לי ספרים ההופעה עצרו תמונות סרט עם כתוביות ותרגום לעברית. לכן, כאשר לוקח בחשבון את החוכמה הסינית שתמונה טובה יכולה להגיד אלף מילות, אז זה קל להגיע למסקנה כיצד השפע של מידע בספרים סיכם. אם יש נוספו שאין להם תמונות מוכנות המשמשות כבר יש אובייקטי ציור מחשב, אתה יכול לראות את מה שכתוב אנדרטה עשה. "

מסט ביקורת הספרים
פרופ ' ד"ר DJ. בק-Uzarov

חוברות עבודה

כיתה 5 6 כיתת 7 כיתת ה -8 כיתה

חוברות עבודה הן בפורמט A4, בצבע מלא. הם מורכבים ממספר פרקים, וכל פרק משני חלקים: לבחון את הידע שלהם וליישם את הידע שלהם. צלינה בדקו את הידע שלך עם שאלות ומשימות כדי לבחון את הידע בסיסי. שאלות ומשימות מוגדרות כך שניתן לתת התשובות ופתרונות לאחת מהדרכים הבאות:

א) המקיף את שתיים או יותר אפשרויות הנכונות,
ב) הזנת תווית מול התשובה הנכונה לקווים, ריבועים או העיגולים נתון,
ג) התיקון או התחיל השלימו משפטים או ציורים,
ז) הזנת טקסט על קו נתון,
ד) רישום או ציור מראה הנדרש.

בתוך כל ליישם את הידע שלך הציע שלוש רמות ליצירת המודל:
*** עיצוב מבנים שלהם ומודלים (הוצאה לאור שולחנית ועיצוב בחומר)
חדשנות ** הציעה רעיונות laborated שאינם (גרפי וחומר לדפוס)
* רעיונות גרפיקת עיצוב מוכנים (להרכיב את החומר).

יצירה ויכולים להיות מיושמים מודלים עיצוב כחלק מצוות שעובד עם המשימות מוסכמות מראש. גישה כזו מאפשרת יצירה של מספר הדגמים השונים של סביבת החיים, ומתיחסת לציוד, כלים, רהיטים, או באמצעים פשוטים אחרים. עבור דגמי עיצוב בחומרים הנלווים מסופקים חומרי תכנית חצי מוגדרים ורכיבים סיימו. רמת הכנה של חצי מאפשרת מודלים מהירים עיצוב, והקדמה מעשית לתלמידים עם תהליכים טכנולוגיים בשלבים. בעיצוב הדגמים, תשומת לב מיוחדת למרכיב הכלכלי הן מבחינת כמות החומר והזמן של היווצרותה.

על ידי מילאנו Sanader
מחברים: Gordana Sanader

"... יתרון מסוים שיש להם מחשבים ניידים אלה הוא שהחומר אינו מציג כל כך הכל נפתר, אבל נותן בזהירות הסטודנט חופש החשיבה שלהם, מטפח את דרך אסוציאטיבית של חשיבה והסקת מסקנות, שהיא הכנה פסיכולוגית יסודי לחוקרי עתיד בבגרות. החיידק הוא כרכי תכונה יקרים שמחברים צריכים לקבל לא רק מחמאה אלא כברית לניבטה עדיין טיפח בזהירות. "

מהסקירה:
פרופ ' ד"ר DJ. בק-Uzarov

עיצוב החומרים konstruktorsko

כיתה 5 6 כיתת 7 כיתת ה -8 כיתה

החומר מיועד ליצירת מודל מודל בתוך תחומים הטכניים התכנית סיפקה. ניתן בצורה של אלמנטים מוכנים מראש (הילוכים, גלגלים, ברגים, אגוזים, פקעות, דיודות, טרנזיסטורים, נגדים, קבלים ...) ובינוני (פורניר, פיתוחים, קרטון, ויניל, פלדה, חוט ..) בלמעלה מ רכיבים שישים. חצי סיפק לגיבוש מוכן כל כך בהקדם האפשרי, אך עם השימוש בתהליך טכנולוגי המתאים של ניסוח חתיכה חסרה ..

סט רובו

תגובות סגורות.