Avaldamine

Õpikud

5. klass 6. klass 7. klass 8. Klass Auto Cad


"... Õpikute teema tehnika ja IT haridus on trükitud täisvärvides A4 formaadis. Sisu järgi kõik teemavaldkonnad on sätestatud uues programmis. Mis teeb need raamatud paistma esmapilgul on asjaolu, et raamatud on välimuse poolest peatunud subtiitritega filmi pilte ja subtiitrid. Nii et kui võtta arvesse, et Hiina tarkus, et hea pilt võib öelda rohkem kui tuhat sõna, siis on lihtne järeldada kui palju infot raamatuid kokku. Kui lisati, et neil ei ole valmis pilte kasutada juba ise arvuti joonistus esemeid, mida saab näha, mis on kirjutatud monument teha. "

Alates läbivaatamise raamat komplekt
Prof Dr DJ. Bek-Uzarov

Töövihikud

5. klass 6. klass 7. klass 8. klass

Töövihikud on A4 formaadis, täisvärviline. Need koosnevad mitmest peatükist ning iga peatükk kahest osast: testida oma teadmisi ja rakendada oma teadmisi. Celina Kontrolli oma teadmisi küsimusi ja ülesandeid testida põhiteadmised. Küsimused ja ülesanded on seadistatud nii, et vastuseid ja lahendusi võib anda ühes järgmistest viisidest:

) ringilt õiget kahe või enama valikud
b) sisenemine silt ees õige vastus antud jooned, ruudud või ringid,
c) muuta või hakkas lõpule lauseid või joonised
g) Teksti sisestamine antud liin,
d) joonistamine või joonistus vaja vaadata.

Jooksul kogu rakendada oma teadmisi pakutakse kolmel tasandil, et luua mudel:
*** Kujundamine oma struktuuride ja mudelite (desktop kirjastamine ja kujundus materjal)
Innovatsioon ** pakutakse mitte laborated ideid (graafiline ja trükiettevalmistus materjal)
* Projekteerimine graafika valmis ideid (moodustades materjali).

Loo ja disaini mudelid saab rakendada osana meeskond töötavad eelnevalt kokkulepitud ülesandeid. Selline lähenemine võimaldab luua mitmeid erinevaid mudeleid elukeskkonna ja vaadake seadmed, tööriistad, mööbel, või muul lihtsal viisil. Projekteerimise mudeleid lisatud materjalid on esitatud osaliselt määratletud programmi materjalide ja valmistoodangu komponente. Ettevalmistuse tase pool võimaldab kiiret projekteerimise mudeleid ja praktiline sissejuhatus õpilastele tehnoloogiliste protsesside kaudu samme. Kavandamisel mudelid, erilist tähelepanu pöörati majanduse osa nii kogus materjali ja selle asutamisest.

Milan Sanader'iga
Kaasautor: Gordana Sanader'iga

"... Eriti see eelis, et nad on need sülearvutid on see, et materjal ei ole nii et kõik on lahendatud, kuid hoolikalt annab õpilasele vabadust oma mõtlemist, edendab assotsiatiivne mõtteviisi ja põhjendusi, mis on elementaarne psühholoogiline ettevalmistus tulevastele uurijatele täiskasvanueas. See idu on väärtuslik omadus mahud, et autorid peavad saama mitte ainult kompliment, kuid kuna pakti idu ikka hoolikalt hoida. "

Alates ülevaade:
Prof Dr DJ. Bek-Uzarov

Materjalid KONSTRUKTORSKO disain

5. klass 6. klass 7. klass 8. klass

Materjal on mõeldud loomine mudel mudel programmi raames ette tehnilistel aladel. On esitatud kujul valmis elemente (käiku, rattad, kruvid, mutrid, pirnid, dioodid, transistorid, takistid, kondensaatorid, ...) ja vahe (spoon, liistud, papp, vinüül, terasest traat ..) üle kuuekümne komponente. Semi tingimusel moodustamise valmis nii kiiresti kui võimalik, kuid koos asjakohaste tehnoloogiliste koostamise protsess puuduv osa ..

Robo komplekt

Kommentaarid on suletud.